Adres naglowek
05-310 Kałuszyn ul. Warszawska 22/26 25 757 68 54
Social naglowek

O nas

HYDROS to prężnie rozwijająca się firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1995 roku i początkowo specjalizowało się w sprzedaży oraz świadczeniu usług hydraulicznych. W związku z nieustannie rosnącym zainteresowaniem, po pięciu latach oferta asortymentowa HYDROS została rozszerzona o kategorię materiałów budowlanych i wykończeniowych, cechujących się wysoką jakością i trwałością.

Obecnie HYDROS to 3 placówki handlowe, zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych niezbędnych do wykonania fundamentów oraz budowy obiektów do stanu surowego zamkniętego. Są to produkty najlepszych i renomowanych producentów, których jakość docenili klienci na całym świecie. Ponadto w ofercie sieci marketów budowlanych HYDROS dostępne są również wysokiej klasy materiały wykończeniowe. W szerokim i różnorodnym asortymencie znajdują się między innymi: artykuły instalacyjne, wentylacja, rekuperacja, pompy, hydrofory, kotły, stancje uzdatniania wody, pompy ciepła oraz grzejniki, a także artykuły metalowe, w tym: narzędzia budowlane, mocowania, zabezpieczenia, narzędzia pomiarowe, narzędzia ręczne i akcesoria. Od początku swojej działalności HYDROS pozostaje w 100% polską firmą bez udziału żadnego zagranicznego kapitału.

Aktualnie hurtownia materiałów budowlanych HYDROS współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami specjalizujących się w przeprowadzaniu kompleksowych usług budowlanych, instalacyjnych oraz remontowo-wykończeniowych. HYDROS to także zespół profesjonalnych i doświadczonych fachowców, który pomocą podczas wyboru i zakupu konkretnych produktów tak, aby jak najlepiej dopasować je pod kątem planowanego przeznaczenia oraz warunków architektonicznych panujących na budowie.

Poszukujesz profesjonalnej i rzetelnej firmy, która dostarczy Ci najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe? Koniecznie zapoznaj się z ofertą, którą przygotowała dla Ciebie nasza hurtownia.